+48 780-438-682 | hello@labilab.com
Pon - Pt.: 8:00 - 16:00

Zaproszenia

Zaproszenia ze zdjęciem lub bez. Według własnego projektu lub na podstawie naszych szablonów. Zaproszenia na ślub, wesele, chrzciny, komunię czy urodziny stworzysz dzięki naszemu kreatorowi. Z łatwością spersonalizujesz Swoje Zaproszenia na podstawie listy gości, nie będziesz musiał wypisywać niczego ręcznie.

Zaproszenie ze zdjęciem z pewnością wywoła szczery uśmiech na twarzy zapraszanego i będzie stanowił piękną pamiątkę na długie lata. Istnieje wiele okazji, by wręczyć komuś takie zaproszenie. Wybierz ulubione zdjęcia z galerii, zrób projekt w kreatorze, wpisz listę gości a następnie ciesz się pięknym Zaproszeniem.

Wybierz kategorię

Zaproszenia ze zdjęciem lub bez. Jak zamówić na Labilab? (FAQ)


FAQ

❖ Jakie są rozmiary i kształty Zaproszeń? ❖

Aktualnie prezentujemy w naszym kreatorze Zaproszenia w najbardziej popularnym kształcie i formacie czyli kwadrat 14 cm x 14 cm po złożeniu. Jeśli masz pomysł na inny format po prostu napisz do nas wspólnie przygotujemy Zaproszenia dla Ciebie.

❖ Jaka jest minimalna liczba Zaproszeń w zamówieniu? ❖

Oferujemy możliwość zamówienia personalizowanych zaproszeń w pakiecie zawierającym 2 sztuki lub ich wielokrotność.

❖ Jaki jest termin oczekiwania na moje Zaproszenia? ❖

Zlecenie na zaproszenia ze zdjęciem lub bez realizujemy zaraz po otrzymaniu płatności, dzięki czemu dostarczamy gotowy produkt w ekspresowym tempie. Średni czas od złożenia zamówienia do odebrania przesyłki przez Klienta wynosi jedynie 48 godzin.

Wyjątkowe okazje w życiu zasługują na odpowiednią oprawę. Jeśli chcesz podkreślić wagę swojego jubileuszu, urodzin czy ślubu, sięgnij po nasze zaproszenia. Wykonujemy egzemplarze ze zdjęciem. Istnieje możliwość umieszczenia dowolnego zdjęcia na inwitacji. W ten sposób zadbasz o to, by miało ono personalny charakter, dopasowany do stylu, w jakim urządzone jest przyjęcie. Naszą specjalnością są nowoczesne zaproszenia ślubne, które możesz stworzyć dokładnie w taki sposób, jaki sobie wymarzyłeś.

Drukujemy nie tylko zaproszenia personalizowane na ślub, ale też na urodziny czy tak ważne okazje jak Komunia Święta. W każdym przypadku otrzymasz drogą online wysoce osobiste, nowoczesne inwitacje, które mogą zostać zachowane na pamiątkę i służyć m.in. jako ozdoba na półkę. Zamawiając u nas inwitacje ze zdjęciem, masz możliwość umieszczenia na nich dodatkowego tekstu, który sprawi, że staną się jeszcze bardziej personalne. Dzięki możliwości zamawiania online zdobędziesz swoje inwitacje szybko i łatwo!

Zaproszenia online do wydruku

W Labilab dajemy możliwość zaprojektowania zaproszenia ze zdjęciem online za pomocą nowoczesnego programu komputerowego. Dzięki niemu będziesz miał możliwość sprawdzenia na własne oczy, czy wybrany format, czcionka lub kolor Ci odpowiadają. Z nami możesz zaprojektować nowoczesną, spersonalizowaną inwitację w swoim zaciszu domowym; dzięki temu zaoszczędzisz czas na konsultowaniu produktu końcowego z usługodawcą oraz dopilnujesz, by spełniał on wszystkie Twoje wymagania.

Po zaprojektowaniu inwitacji wystarczy złożyć zamówienie online. Nasza firma zajmie się wydrukiem. Wszystkie zamówienia drukujemy na grubym papierze dobrej jakości, który laminujemy na wysoki połysk. Różnorodność i szeroki wybór szablonów sprawiają, że z łatwością zaprojektujesz inwitację najlepiej oddającą charakter Twojego ślubu. Marzy Ci się tradycyjny ślub i wesele z wieloma gośćmi? A może interesuje Cię bardziej nowoczesne świętowanie wstąpienia w związek małżeński? U nas otrzymasz wydrukowaną, personalizowaną inwitację ze zdjęciem idealną na tę okazję!