Strona główna > Fotoksiążki > Fotoksiążka LUX 20×20

Fotoksiążka LUX 20×20

Wysokiej jakości strony i miękka oprawa łączą się w ten najprzyjemniejszy z czworoboków. Dostosuj go do swoich potrzeb dzięki niestandardowym podpisom, kolorom i emotikonom!

Podgląd szablonów

Wszystko o fotoksiążce LUX 20×20

Nasza fotoksiążka wykonana jest w nowoczesny sposób, co oznacza, że nie trzeba nic wycinać ani wklejać! Po prostu prześlij swoje zdjęcia za pośrednictwem kreatora, ułóż je zgodnie z życzeniem — i bum! Masz nową pamiątkę rodzinną (lub stylową książkę na stolik do kawy).

Ta fotoksiążka o wymiarach 20 x 20 cm zawiera 30 stron ze zdjęciami i elegancką spersonalizowaną okładkę, oraz grzbiet a także proste, eleganckie układy stron, dzięki którym Twoje zdjęcia mówią same za siebie. Nasze narzędzia do edycji pozwala dostosować ją na każdym etapie, od wyboru liczby zdjęć, które chcesz umieścić na okładce, po dodawanie sprytnych podpisów do każdej strony.

Przypomnienie, aby cieszyć się drobiazgami… nie tylko z tej małej fotoksiążki! Wypełnij go nawet 60 momentami, dużymi i małymi, i przeglądaj je, gdy potrzebujesz odrobiny poprawy nastroju.

Fotoksiążka LUX 20×20 jak zamówić w Labilab (FAQ)

FAQ

💚 Jak wgrać zdjęcia przy składaniu zamówienia na fotoksiążkę LUX?

  • Aby wgrać zdjęcia do albumu LoveTale, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową www.labilab.com i wybrać z oferty odpowiedni produkt. Na ekranie pojawi się kreator do konfiguracji projektu albumu. W tym momencie należy wgrać zdjęcia z dysku komputera lub portali społecznościowych, takich jak Facebook lub Instagram.

💚 Jaki jest rozmiar fotoksiążki LUX 20×20?

  • Personalizowana fotoksiążka LUX dostępna w ofercie Labilab charakteryzuje się wymiarami 22×20 cm. Zawiera 30 grubych kart z wysokiej jakości zadrukiem. Możesz na nich opisać swój ślub, narysować wspólne wspomnienie jak i wkleić wasze wspólne fotografie.

💚 Ile zdjęć zawiera fotoksiążka LUX 20×20?

  • Nasza personalizowana fotoksiążka posiada 30 grubych stron z wyznaczonymi miejscami na wgranie dowolnej ilości fotografii. Możesz dowolnie zmieniać układ zdjęć na każdej ze stron w takcie projektowania fotoksiążki.

💚 Jaki jest czas oczekiwania na fotoksiążkę LUX 20×20?

  • Nasz zespół zajmie się realizacją zlecenia zaraz po zaksięgowaniu opłaty, tak aby Twoja fotoksiążka na rocznicę związku oraz inną okoliczność była gotowa na czas. Dokładamy wszelkich starań, aby paczka dotarła pod wskazany adres w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Gotowe zamówienie możesz odebrać osobiście w naszym biurze, po uprzednim kontakcie z obsługą sklepu internetowego w celu ustalenia terminu odbioru.
error: Treści zabezpieczone przed kopiowaniem
Przewiń do góry