Our products

Precious moments captured in photos may be
a gift for your loved ones or the most beautiful souvenir for you!

Albumy
Albumy

Od małych, zgrabnych albumów, po eleganckie i minimalistyczne fotoksiążki wysokiej jakości, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie i swoich najbliższych. Labibook, Labibook Classy oraz Labibook Premium w swoich uroczych formach zachowają Twoje najcenniejsze wspomnienia! Albumy pomieszczą 28 oraz 50 zdjęć, które z łatwością wgrasz ze swojego telefonu, komputera, Instagrama czy Facebooka!

Zdjęcia z białą ramką
Zdjęcia z białą ramką

To jeden z najchętniej wybieranych formatów przez klientów! Wydrukuj swoje najpiękniejsze wspomnienia i ozdób nimi swoje wnętrza, w ramce na ścianie lub z zawieszkami na sznurku. Dzięki wodoodpornej powierzchni można je swobodnie przetrzeć i cieszyć się bogactwem kolorów przez długi czas!

Zdjęcia tradycyjne
Zdjęcia tradycyjne

Wywołaj najpopularniejsze zdjęcia online. Szeroka, klasyczna gama rozmiarów. Idealnie pasują do większości albumów i ramek. Zamów i sprawdź jak dokładne może być odwzorowanie kolorów, aby utrwalić najpiękniejsze wspomnienia. Wywoływanie zdjęć w linii standard to doskonała jakość za najniższą, możliwą cenę!

Foto Gra
Foto Gra

Gra Memory z własnymi zdjęciami na przykład z wakacji to świetna pamiątka na całe życie oraz rewelacyjna gra zarówno dla dzieci, jak i dorosłych! To połączenie przyjemnego z pożytecznym. Ćwiczy pamięć i spostrzegawczość poprzez zabawę z wykorzystaniem Twoich ulubionych zdjęć. Kto chętny na mały treningu mózgu?

Kalendarze
Kalendarze

Kalendarze z własnymi zdjęciami! To spersonalizowane produkty, które powinny znaleźć się w każdym domu. 12 miesięcy okraszone ulubionymi zdjęciami przywołają najlepsze wspomnienia i sprawią, że każdy dzień od razu będzie lepszy. Dostępne formaty: A3 pion, A3 poziom, A4 poziom.