Our products

Precious moments captured in photos may be
a gift for your loved ones or the most beautiful souvenir for you!

Albumy
Albumy

Od małych, zgrabnych i poręcznych albumów, po eleganckie i minimalistyczne fotoksiążki wysokiej jakości, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie i swoich najbliższych. Labibook to mały albumik, który w swojej uroczej formie zachowa Twoje najcenniejsze wspomnienia! Album pomieści aż 50 zdjęć o wymiarach 10 x 15 cm, które z łatwością wgrasz ze swojego telefonu lub nawet z Instagrama czy Facebooka!

Zdjęcia kwadratowe
Zdjęcia kwadratowe
Idealny format do zdjęć instagramowych... ale nie tylko. Piękne prezentują się w albumie, przypominając najlepsze chwile lub stojąc na półce w ramce. Kwadraty w 4 różnych rozmiarach zaspokoją najbardziej wymagające gusta. Kwadratowa forma zdjęć idealnie sprawdza się na Instagramie, ale może też stanowić fantastyczny element dekoracji pokoju lub pomysł na miły prezent. Stwórz ciekawy kolaż na ścianie lub tablicy korkowej, wklej zdjecia do albumu albo podaruj bliskim na pamiątkę.
Zdjęcia tradycyjne
Zdjęcia tradycyjne
Jedna z najpopularniejszych form zdjęć wywoływanych niemal przez wszystkich. Od klasycznych rozmiarów 10x15 cm, po nieco większe, pięknie prezentujące się na ścianach jako ozdoba domowych pieleszy.
Foto Gra
Foto Gra
Gra Memory to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Ćwiczy pamięć i spostrzegawczość poprzez zabawę z wykorzystaniem Twoich ulubionych zdjęć. Kto chętny na mały treningu mózgu?
Foto Magnesy
Foto Magnesy
Nie ma lepszego sposobu na ożywienie lodówki niż magnesy! Ale to nie koniec! Można nimi także przyozdobić ścianę, a to dlatego, że trzymają się farby magnetycznej. Można je swobodnie przesuwać i wymieniać co jakiś czas.
Kalendarze
Kalendarze

Wyjątkowy kalendarz na najbliższy rok? Dobrze trafiłeś!

Dzięki najlepszym wspomnieniom każdy miesiąc będzie okraszony Twoim ulubionym zdjęciem.