Labilab - Laboratorium wspomnień

Laboratorium wspomnień

Zadbamy o każde Twoje zdjęcie.
Wywołamy je jak chcesz. Kiedy chcesz.

Our products

Precious moments captured in photos may be a gift for your loved ones or the most beautiful souvenir for you!

Albumy
Albumy

Od małych, zgrabnych albumów, po eleganckie i minimalistyczne fotoksiążki wysokiej jakości, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie i swoich najbliższych. Labibook, Labibook Classy oraz Labibook Premium w swoich uroczych formach zachowają Twoje najcenniejsze wspomnienia! Albumy pomieszczą 28 oraz 50 zdjęć, które z łatwością wgrasz ze swojego telefonu, komputera, Instagrama czy Facebooka!

Zdjęcia z białą ramką
Zdjęcia z białą ramką

To jeden z najchętniej wybieranych formatów przez klientów! Wydrukuj swoje najpiękniejsze wspomnienia i ozdób nimi swoje wnętrza, w ramce na ścianie lub z zawieszkami na sznurku. Dzięki wodoodpornej powierzchni można je swobodnie przetrzeć i cieszyć się bogactwem kolorów przez długi czas!

Zdjęcia tradycyjne
Zdjęcia tradycyjne

Wywołaj najpopularniejsze zdjęcia online. Szeroka, klasyczna gama rozmiarów. Idealnie pasują do większości albumów i ramek. Zamów i sprawdź jak dokładne może być odwzorowanie kolorów, aby utrwalić najpiękniejsze wspomnienia. Wywoływanie zdjęć w linii standard to doskonała jakość za najniższą, możliwą cenę!

Foto Gra
Foto Gra

Gra Memory z własnymi zdjęciami na przykład z wakacji to świetna pamiątka na całe życie oraz rewelacyjna gra zarówno dla dzieci, jak i dorosłych! To połączenie przyjemnego z pożytecznym. Ćwiczy pamięć i spostrzegawczość poprzez zabawę z wykorzystaniem Twoich ulubionych zdjęć. Kto chętny na mały treningu mózgu?

Kalendarze
Kalendarze

Kalendarze z własnymi zdjęciami! To spersonalizowane produkty, które powinny znaleźć się w każdym domu. 12 miesięcy okraszone ulubionymi zdjęciami przywołają najlepsze wspomnienia i sprawią, że każdy dzień od razu będzie lepszy. Dostępne formaty: A3 pion, A3 poziom, A4 poziom.

Kalendarze dla Babci i Dziadka
Kalendarze dla Babci i Dziadka

Fotokalendarz dla babci i dziadka to doskonały prezent na zbliżające się ich święto! Wybierz wyjątkowe zdjęcia, które w kolejnych miesiącach będą wywoływać uśmiech na ich twarzach. Pokaż wspólne chwile spędzone z wnukami, które zostały utrwalone na zdjęciach. Niech ten kalendarz dla babci i dziadka pokaże im, jak ważni są dla Ciebie i Twoich dzieci. 

Print your photos
straight from your phone.

Download the Labilab app and enjoy the easy photoprinting.
It has never been so easy!

Aplikacja mobilna
FAH Marta Natalia Kijak, Lech Jakub Bezdek s.c.

Reviews

It's such a precious treasure to have a plenty of our satisfied clients' opinions. Join them.

Average grade: 4,89 gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Natalia

Wywołane albumy spełniły moje oczekiwania - świetnej jakości zdjęcia, do wyboru mamy kilka pięknych okładek. Dodatkowym plusem jest błyskawiczna realizacja zamówienia. Nie można zapomnieć o miłym kontakcie z zespołem Labilab. Reasumując - z czystym sumieniem polecam :)

Rate: 5 gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Emilia

Wspomnienia na papierze? Nic prostszego! Z Labilab wspomnienia zachowam na zawsze i to w różnych formach. Dopracowany każdy szczegół to dla mnie podstawa. Gwarancję jakości daje mi Labilab! Polecam z całego serca.

Rate: 5 gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Żaneta

Mam od firmy Labilab kilka produktów i wiem, że już zawsze z miłą chęcią będę korzystać z ich usług! Największy z największych plusów jest zdecydowanie za kontakt z klientem! Bardzo sobie to cenię ,a pomoc i szybkość kontaktu jest dla mnie najważniejsza. Kolejna sprawa to jakość zdjęć - PETARDA! Nic dodać, nic ująć, co tu dużo mówić. Natomiast, jeżeli chodzi o cenę to jest naprawdę świetna! Jestem zachwycona produktami i wyborem jaki posiadają. Jak dla mnie 5+.

Rate: 5 gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka